درباره کاربانکرسالت کاربانک

"رسالت ما تسهیل فرآیند همکاریابی است. ما از طریق ایجاد و توسعه یک بستر تحت وب طیف وسیعی از گزینه ها را برای استخدام شرکت ها و نیروهای متخصص بوجود می آوریم. "


معرفی کاربانک

سایت کاربانک متعلق به شرکت داده سامان آرینا است. هدف کاربانک بعنوان یک کاریابی اینترنتی و بانک اطلاعاتی کار، مشاغل و استخدام، ارائه طبقه بندی شده مشاغل، اطلاع رسانی نیازمندیهای استخدامی و شغلی کشور و ارتقاء مهارت های کاریابی می باشد.

کارجویان (متخصصین) و کارفرمایان (سازمانها) دو گروه اصلی مخاطبین این سایت را تشکیل می دهند. کارفرمایان محترم میتوانند با مراجعه به بخش ویژه کارفرما و انجام یک ثبت نام ساده و مقدماتی ضمن دریافت نام کاربری و رمزعبور، در آینده به سایت و پنل اختصاصی خویش راه یافته و آگهی شغلی مورد نظر خود را در سایت درج و مدیریت نمایند. بانک رزومه های کاربانک با طبقه بندی تخصص ها و پتانسیل های آماده به کار، امکان جستجو و انتخاب از میان برترین ها را برای کارفرمایان فراهم می سازد.

متقاضیان جویای کار از طریق مراجعه به سایت و جستجوی کلمات کلیدی و نیز طبقه بندی مشاغل قادر به یافتن فرصتهای شغلی موجود در بانک اطلاعاتی سایت و ارسال درخواست خود به کارفرمایان می باشند. کارجویان پس از ثبت نام در سایت، رزومه خود را در سایت درج می نمایند. سایت با ارائه سئوالات مرتبط با تجربیات و مهارتهای کارجویان، اطلاعات رزومه کارجویان را ساختاربندی نموده و ثبت می نماید تا در بسهولت در اختیار کارفرمایان و سازمان ها قرار گیرد و بدین طریق کارجو در پیدا کردن کار مورد علاقه اش حمایت می شود.

کاربانک با اخذ مجوز فعالیت مجازی (الکترونیکی) مختص موسسه‌های مشاوره شغلی و کاریابی غیردولتی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به‌شماره ۹۵۲.۴۰.۱۱۷۱۹ در لیست کسب و کارهای الکترونیکی است که توسط این نهاد معتبر شناخته شده است.


مزیت کاربانک

دسترسی گسترده به اطلاعات: بهره گیری از تکنولوژی وب در عصر فن آوری اطلاعات این بستر را فراهم نموده تا بتوانیم اطلاعات مرتبط با نیازمندیهای شغلی و استخدامی را در طول ۲۴ ساعت شبانه روز و ۷ روز هفته به کارجویان محترم در هر مکان از میهن عزیزمان ارائه نمائیم. کلیه متخصصین، دانشجویان و یا کارآموزان محترم میتوانند با استفاده از امکانات این سیستم جهت یافتن حرفه دلخواه و شغل مناسب خود بهره مند گردند.

استفاده بهینه از زمان: استفاده از خدمات آنلاین سایت کاربانک سبب صرفه جویی در وقت کاربران گردیده و انتخاب های آنان را وسعت می بخشد.

محتویات سازماندهی شده: ویژگی بارز این سایت شیوه آرایش و طبقه بندی اطلاعات آن است که ضمن بالا بردن کارایی وب سایت کاربران را قادر می سازد تا در کوتاهترین زمان به اطلاعات مورد نظر خود در بازار کار کشور دسترسی پیدا کنند.


مفتخر می شویم ضمن استفاده از خدمات کاربانک پیشنهادات و انتقادات سازنده خود را برایمان ارسال فرمائید تا بدین طریق بتوانیم با ارتقاء این سایت، کیفیت خدمات خود را با نیازهای مراجعین سایت سازگارتر سازیم. امیدواریم با ارائه خدمات این سایت کمکی مؤثر در ایجاد حلقه ارتباطی هر چه مستحکم تر بین کارفرمایان و کارجویان گرامی باشیم.